Legowiska - Luckydog-butik

luckydog-butik.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

Legowiska

Dla Psa i Kota

Kocyk ecru w gwiazdeczki

Delikatny i mięciutki kocyk z polarka minky i bawełny, całość ocieplona puchem sylikonowym. Świetnie sparwdzi się w zimowe wieczory, jak również jako mata do samochodu. Rozmiar 78/76 cm. Można prać w pralce w temperaturze 30oC.

69.00 zł Dodaj

Kocyk grafitowy

Delikatny i mięciutki kocyk z polarka minky i bawełny, całość ocieplona puchem sylikonowym. Świetnie sparwdzi się w zimowe wieczory, jak również jako mata do samochodu. Rozmiar 80/80 cm. Można prać w pralce w temperaturze 30oC.

69.00 zł Dodaj

Materac bordowo-czerwony

Bardzo wygodny i praktyczny materac w kolorze bordowo-czerwonym. Wypełniony wysokogatunkowym granulatem z pianki tapicerskiej, takie rozwiązanie daje możliwość umoszczenia sobie posłania według upodobań pupila, oraz zawsze jest jak nowy - wystarczy dobrze strzępnąć materac. Zdejmowany pokrowiec (kryty suwak błyskawiczny) wykonany został z wysokiej jakości materiału wodoodpornego z fakturą plastru miodu. Pokrowiec jak i materac można prać w pralce w tem 30oC. Materac może służyć w domu jak i na dworzu. Jest lekki i łatwy w przenoszeniu, oraz w utrzymaniu czystości (wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką). Na pewno każdy psiak będzie miał same kolorowe sny na takim posłanku.

99.00 zł Dodaj

Materac bordowo-różowy

Materacyk o wymiarach 58 na 34 cm i wysokości 7 cm, dedykowane dla małego pieska. Wygodny, praktyczny i ładnie wykonany. Na spodzie materiał wodoodporny w kolorze bordowym z fakturą plastra miodu, wierzchnia część wykonana z wysokogatunkowej 100% bawełny w biało różową krateczkę, lamówka bawełniana białe kwiaty na amarantowym tle, całość wypełniona wysokogatunkowym granulatem z gąbki tapicerskiej. Do materacyka dodajemy poduszeczkę. Legowisko nadaje się zarówno na taras jak i do domu, zmieści się w ulubionym miejscu Twojego pupila, świetnie sprawdzi się, jako legowisko wyjazdowe, łatwo jest je zwinąć. Jest bardzo lekkie i mięciutki, na pewno polubi je i Twój milusiński. Można prać w pralce w temperaturze 30oC.

79.00 zł Dodaj
Materac bordowy polar

Materac bordowy polar

PRODUKT CHWILOWO NA ZAMÓWIENIE. Bardzo wygodny i praktyczny materac w kolorze bordowo fioletowym. Wykonany: spód i boki bordowa wodoodporna kodura, wierz polar minky, wypełniony wysokogatunkowym granulatem z pianki tapicerskiej, takie rozwiązanie daje możliwość umoszczenia sobie posłania według upodobań pupila, oraz zawsze jest jak nowy - wystarczy dobrze strzępnąć materac. Zdejmowany pokrowiec (kryty suwak błyskawiczny). Pokrowiec jak i materac można prać w pralce w tem 30 C. Materac może służyć w domu jak i na dworzu. Jest lekki i łatwy w przenoszeniu, oraz w utrzymaniu czystości (wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką). Na pewno każdy psiak będzie miał same kolorowe sny na takim posłanku.

97.00 zł Dodaj
Materac czarno-bordowy kodura

Materac czarno-bordowy kodura

PRODUKT CHWILOWO TYLKO NA ZAMÓWIENIE. Bardzo wygodny i praktyczny materac w kolorze czarno-bordowym. Wykonany z wodoodpornej kodury, na wierzchu aplikacja różno kolorowe polarowe seduszka, szew ozdobione różowo białą bawełniana wstawką, wypełniony wysokogatunkowym granulatem z pianki tapicerskiej, takie rozwiązanie daje możliwość umoszczenia sobie posłania według upodobań pupila, oraz zawsze jest jak nowy - wystarczy dobrze strzępnąć materac. Zdejmowany pokrowiec (kryty suwak błyskawiczny). Pokrowiec jak i materac można prać w pralce w tem 30 C. Materac może służyć w domu jak i na dworzu. Jest lekki i łatwy w przenoszeniu, oraz w utrzymaniu czystości (wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką). Na pewno każdy psiak będzie miał same kolorowe sny na takim posłanku.

129.00 zł Dodaj

Materac czarno-czerwony

Bardzo wygodny i praktyczny materac w kolorze czarno-czerwonym. Wypełniony wysokogatunkowym granulatem z pianki tapicerskiej, takie rozwiązanie daje możliwość umoszczenia sobie posłania według upodobań pupila, oraz zawsze jest jak nowy - wystarczy dobrze strzępnąć materac. Zdejmowany pokrowiec (kryty suwak błyskawiczny) wykonany został z wysokiej jakości materiału wodoodpornego. Pokrowiec jak i materac można prać w pralce w tem 30oC. Materac może służyć w domu jak i na dworzu. Jest lekki i łatwy w przenoszeniu, oraz w utrzymaniu czystości (wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką). Na pewno każdy psiak będzie miał same kolorowe sny na takim posłanku.

99.00 zł Dodaj

Materac czarno-czerwony pm

Bardzo wygodny i praktyczny materac w kolorze czarno-czerwonym. Wypełniony wysokogatunkowym granulatem z pianki tapicerskiej, takie rozwiązanie daje możliwość umoszczenia sobie posłania według upodobań pupila, oraz zawsze jest jak nowy - wystarczy dobrze strzępnąć materac. Zdejmowany pokrowiec (kryty suwak błyskawiczny) wykonany został z wysokiej jakości materiału wodoodpornego z fakturą plastru miodu. Pokrowiec jak i materac można prać w pralce w tem 30oC. Materac może służyć w domu jak i na dworzu. Jest lekki i łatwy w przenoszeniu, oraz w utrzymaniu czystości (wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką). Na pewno każdy psiak będzie miał same kolorowe sny na takim posłanku.

99.00 zł Dodaj

Poduszka

Delikatna i mięciutka poduszka z polarka minky i bawełny, całość wypełniona kulką sylikonową. Świetnie sparwdzi się razem z kocykiem w zimowe wieczory. Rozmiar 30/20 cm. Można prać w pralce w temperaturze 30oC.

20.00 zł Dodaj
Posłanie

Posłanie

PRODUKT CHWILOWO TYLKO NA ZAMÓWIENIE. Bardzo miękkie i wygodne posłanie dla Twojego pupila. W środku wykonane z miękkiego atłasu w kolorze bordowym, z zewnątrz materiał nieprzemakający z fakturą w plastry miodu w kolorze ciemnego brązu, wykończony bardzo gustownym złotym sznurkiem. Wypełniacz to wysokiej jakości gąbka tapicerska, bardzo miękka i elastyczna. Poduszka dwustronna wyciągana. Posłanie można prać w tem 30C.

149.00 zł Dodaj
534 942 580
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego