Obroże - Luckydog-butik

luckydog-butik.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

Obroże

Dla Psa i Kota

Obroza amarantowa w serduszka

Prześliczna obróżka uszyta z amarantowej taśmy 2cm, obszytej ozdobną tasiemką w kolorowe serduszka. Czarna klamra z zabezpieczeniem, oraz dodatkowy uchwyt na identyfikator. Całość można prać w pralce w temperaturze 30C. Idealnie komponuje sie ze smyczką amarantową w serduszka.

45.00 zł Dodaj
Obroża amarantowa atłas, bawełna

Obroża amarantowa atłas, bawełna

PRODUKT CHWILOWO TYLKO NA ZAMÓWIENIE. Obroża półzaciskowa, wykonana z solidnej taśmy o szerokości 2cm, obszytej miękkim welurem w kolorze amarantowym, ozdobina bawełniana taśmą (na różowym tle białe groszki), aplikacja kwiatek. Elegancka, starannie wykonana dla prawdziwej księżniczki. Całość można prać w temperturze 30oC.

55.00 zł Dodaj
Obroża atłasowa renifery

Obroża atłasowa renifery

PRODUKT CHWILOWO TYLKO NA ZAMÓWIENIE. Obroża wykonana z solidnej taśmy o szerokości 2cm, obszytej miękkim atłasem z ozdobną taśmą. Bezpieczne zapięcie.

45.00 zł Dodaj

Obroża czarna

Uszyta z podwójnej taśmy o szerokości 2 cm, w kolorze czarnym. Wszyty dodatkowy uchwyt na identyfikator, zapięcie z zabezpieczeniem. Można prać w pralce w temperaturze 30oC. Bardzo ładnie prezentuje się na piesku.

45.00 zł Dodaj

Obroża czerwona w serduszka

Obroża półzaciskowa, regulowana. Wykonana z czerwonej taśmy, podszytej szarym neoplanem, ozdobiona czerwoną tasiemką w białe serduszka. Bardzo ładna i praktyczna obroża dla średniego pieska, ułatwia kontrolę i szkolenie, najczęście psy wyprowadzane na półzaciskowych obrożach mniej ciągną na smyczy. Można prać w pralce w temperaturze 30oC.

45.00 zł Dodaj

Obroża niebieska

Uszyta z podwójnej taśmy o szerokości 2 cm, w kolorze niebieskim. Zapięcie z zabezpieczeniem, okucia w kolorze srebrnym. Dodatkowy uchwyt na identyfikator. Można prać w pralce w temperaturze 30C. Bardzo ładnie prezentuje się na piesku.

45.00 zł Dodaj

Obroża niebieska z ozdobną taśmią

Uszyta z taśmy o szerokości 2 cm, w kolorze niebieskim, obszyta przepiękną ozdobną taśmą. Zapięcie z zabezpieczeniem, okucia w kolorze srebrnym. Bardzo ładnie prezentuje się na piesku. Można prać w pralce w temperaturze 30oC.

25.00 zł Dodaj

Obroża różowa

Uszyta z podwójnej taśmy o szerokości 2 cm, w kolorze różowym. Wszyty dodatkowy uchwyt na identyfikator, zapięcie z zabezpieczeniem. Można prać w pralce w temperaturze 30C. Bardzo ładnie prezentuje się na piesku. Można prać w pralce w temperaturze 30oC.

45.00 zł Dodaj

Obroża szaro żółta

Uszyta z podwójnej taśmy o szerokości 2 cm, w kolorze stalowo żółtym. Wszyty dodatkowy uchwyt na identyfikator, zapięcie z zabezpieczeniem. Można prac w pralce w temperaturze 30C. Bardzo ładnie prezentuje się na piesku, kolor żółty jest bardzo dobrze widoczny nawet o zmroku. Można prać w pralce w temperaturze 30oC.

45.00 zł Dodaj
534 942 580
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego