Smycze pojedyńcze - Luckydog-butik

luckydog-butik.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

Smycze pojedyńcze

Smycze
Smycz amarantowa w różowe serduszka

Smycz amarantowa w różowe serduszka

Bardzo ładna i elegancka smyczka o długości 135cm, wykonana z amarantowej taśmy 2cm, obszytej ozdobną taśmą w jasno rózowe serduszka, rączka dodatkowo obszyta jasno szarym neoplanem. Karabińczyk 5cm, dedykowany dla psów do 10 kg. Całość można prać w pralce w temperaturze 30C.

59.00 zł Dodaj
Smycz amarantowa w serduszka

Smycz amarantowa w serduszka

Śliczna smyczka o długości 136cm, uszyta z amarantowej taśmy 2cm, obszyta tasiemką w kolorowe serduszka, wszyty karabińczyk 5cm - dedykowany dla psiaków do 10 kg. Całość można prac w pralce w temperaturze 30C. Idealnie komponuje sie z obrożą amarantową w serduszka.

59.00 zł Dodaj
Smycz amarantowa z bawełną

Smycz amarantowa z bawełną

PRODUKT CHWILOWO TYLKO NA ZAMÓWIENIE. Smycz pojedyńcza o długości 137 cm, wykonana z amarantowej taśmy o szerokości 2cm, w części ozdobiona amarantowym atłasem z bawełnianym paskiem (na różowym tle białe groszki), karabińczyk dedykowany dla piesków powyżej 10 kg.

59.00 zł Dodaj
Smycz błękitna MEOW

Smycz błękitna MEOW

Przepiękna, bardzo miękka i poręczna smycz o długości 135cm, z błękitnej taśmy o szerekości 2 cm, obszyta błękitnym welurem i ozdobiona taśmą MEOW. Mały 5-cio cm karabińczyk dedykowany dla psów do 10 kg. Całość można prać w pralce w temperaturze 30C. Polecana wraz z szeleczkami norweskimi MEOW.

59.00 zł Dodaj
Smycz błękitna z bawełną

Smycz błękitna z bawełną

Przepiękna, bardzo miękka i poręczna smycz o długości 135cm, z błękitnej taśmy o szerekości 2 cm, obszyta błękitnym welurem i ozdobiona bawełnianą taśmą (na szarym tle białe groszki). Mały 5-cio cm karabińczyk dedykowany dla psów do 10 kg. Całość można prać w pralce w temperaturze 30C. Polecana wraz z szeleczkami norweskimi błękitnymi z bawełną.

59.00 zł Dodaj
Smycz czarna

Smycz czarna

Smycz z jednym karabińczykiem długości 7cm. Wykonana z podwójnie zszytej taśmy o szerokości 2cm, w kolorze czarnym. Bardzo miękka i wygodna, długość 1,3m

35.00 zł Dodaj
Smycz czerwona w serduszka

Smycz czerwona w serduszka

Smycz pojedyńcza o długości 163 cm, wykonana z czerwonej taśmy o szerokości 2cm, rączka podszyta szarym neoplanem - zwiększa komfort trzymania smyczy, ozdobiona czarwoną taśmą w białe serduszka, karabińczyk dedykowany dla piesków powyżej 10 kg.

59.00 zł Dodaj
Smycz niebieska

Smycz niebieska

Smycz z jednym karabińczykiem długości 7 cm. Wykonana z podwójnie zszytej taśmy o szerokości 2cm, w kolorze niebieskim. Bardzo miękka i wygodna, długość 1,5m

35.00 zł Dodaj
Smycz różowa z bawełną

Smycz różowa z bawełną

Przepiękna, bardzo miękka i poręczna smycz o długości 135cm, z różowej taśmy o szerekości 2 cm, obszyta różowym welurem i ozdobiona bawełnianą taśmą (na białym tle amarantowe kwiatki). Mały 5-cio cm karabińczyk dedykowany dla psów do 10 kg. Całość można prać w pralce w temperaturze 30C. Polecana wraz z szeleczkami typu guard różowymi z bawełną.

59.00 zł Dodaj
Smycz różowa z bordową wstawką

Smycz różowa z bordową wstawką

Przepiękna smyczka z pojedyńczej taśmy 2cm w kolorze różowym, wstawka w kolorze bordo(faktura plastra miodu), obrzyta złotą taśmą atłasową, ozdobiona bawełniana kokardką w kolorze różowym w białe kropki. Długość smyczki 137cm. Mały karabińczyk dedykowany dla psów do 10 kg. Polecany w komplecie z szeleczkami bezuciskowymy w kolorze bordowym. Całość można prać w pralce w temperaturze 30 C. Dla prawdziwej księżniczki na wielkie wyprawy.

59.00 zł Dodaj
534 942 580
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego