Szelki Norweskie - Luckydog-butik

luckydog-butik.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

Szelki Norweskie

Dla Psa i Kota
Szelki - czerwone w kwiatki

Szelki - czerwone w kwiatki

PRODUKT CHWILOWO TYLKO NA ZAMÓWIENIE. Wykonane z taśmy 2cm w kolorze czerwonym, podszyte czerwonym neoplanem, na wierzchu obszyte bawełną w kwiatuszki. Mięciutkie i bardzo wygodne. Zapięcie wysokiej jakości z blokadą przed przypadkowym rozpięciem. Z boku wszyty uchwyt na identyfikator. Regulowane na klatce piersiowej. Całość można prać w pralce w temperaturze 30C. Dostępne w rozmiarze L: długość taśmy na mostku 38 cm, obwód klatki piersiowej regulowany 53-63 cm.

69.00 zł Dodaj
Szelki - czerwone w szare kropeczki

Szelki - czerwone w szare kropeczki

PRODUKT CHWILOWO TYLKO NA ZAMÓWIENIE. Wykonane z taśmy 2cm w kolorze czerwonym, podszyte czarnym neoplanem, na wierzchu obszyte szarą bawełną w białe kropeczki. Mięciutkie i bardzo wygodne. Zapięcie wysokiej jakości z blokadą przed przypadkowym rozpięciem. Z boku wszyty uchwyt na identyfikator. Regulowane na klatce piersiowej. Całość można prać w pralce w temperaturze 30 C. Dostępne w rozmiarze M: długość paska na klatce 34cm, obwód klatki piersiowej regulowany 48-55cm.

59.00 zł Dodaj
Szelki - jasno szare kropeczki

Szelki - jasno szare kropeczki

PRODUKT CHWILOWO TYLKO NA ZAMÓWIENIE. Wykonane z taśmy 2cm w kolorze błękitnym, podszyte szarym neoplanem, na wierzchu obszyte bawełną. Mięciutkie i bardzo wygodne. Zapięcie wysokiej jakości z blokadą przed przypadkowym rozpięciem. Z boku wszyty uchwyt na identyfikator. Regulowane na klatce piersiowej.

49.00 zł Dodaj

Szelki błękitne welurowe MEOW

Przepięknie, uszyte z dbałością o najmniejszy szczegół, bardzo miękkie i delikatne w dotyku, eleganckie szeleczki dla chłopczyka. Szeleczki uszyte z błękitnej taśmy o szerokości 2 cm, cała taśma obszyta miękkim welurem w kolorze błękitnym, ozdobiona taśmą MEOW. Z boku jest wszyty uchwyt na identyfikator, klamra w kolorze czarnym z blokadą uniemożliwiającą przypadkowe rozpięcie. Regulowane na klatce piersiowej. Całość można prac w pralce w temperaturze 30oC.

59.00 zł Dodaj
Szelki błękitne z bawełną

Szelki błękitne z bawełną

PRODUKT CHWILOWO TYLKO NA ZAMÓWIENIE. Bardzo eleganckie, niepowtarzalne i wyjątkowe szelki. Wykonane z taśmy 2 cm obszytej błękitnym welurem, na wierzchu naszyta bawełniana taśma ( na szarym tle białe groszki), ozdobione muchą,bezpieczna klamra z blokadą, wszyty uchwyt na identyfikator. Całość można prać w temperaturze 30 oC

59.00 zł Dodaj

Szelki jasno różowe welurowe

Przepiękne, uszyte z dbałością o najmnieszy szczegół, bardzo miękkie i delikatne w dotyku, eleganckie szeleczki dla dziewczynek. Szeleczki uszyte z jasnoróżowej taśmy o szerokości 2 cm, cała taśma obszyta miękkim welurem w kolorze jasnego różu, ozdobiona taśmą w usta. Z boku jest wszyty uchwyt na identyfikator, klamra w kolorze czarnym z blokadą uniemożliwiającą przypadkowe rozpięcie. Regulowane na klatce piersiowej. Całość można prać w pralce w temperaturze 30C. Dostępne w rozmiarze S, długość paska na mostku 28 cm, obwód klatki piersiowej regulowany 40 - 47 cm.

59.00 zł Dodaj
Szelki-jasno niebieskie kropki

Szelki-jasno niebieskie kropki

PRODUKT CHWILOWO TYLKO NA ZAMÓWIENIE. Wykonane z taśmy 2cm w kolorze stalowym, podszyte szarym neoplanem, na wierzchu obszyte bawełną (na błękitnym tle białe groszki). Mięciutkie i bardzo wygodne. Zapięcie wysokiej jakości z blokadą przed przypadkowym rozpięciem. Z boku wszyty uchwyt na identyfikator. Regulowany obwód klatki piersiowej. Całość można prać w temperaturze 30oC.

49.00 zł Dodaj
534 942 580
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego