Torebki - Luckydog-butik

luckydog-butik.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

Torebki

Różności
Poniżej przedstawiamy nasze torebki. Klikając na zdjęcie lub nagłówek produktu, przejdziesz do dokładniejszego opisu artykułu.

Torebka brązowa

Przepiękna, ręcznie szyta torebka. Niepowtarzalna, bardzo elegancka i praktyczna. Wykonana z pikowanego nieprzemakalnego materiału w kolorze brązowym, spód z wysokogatunkowej skóry ekologicznej odpornej na przetarcia i wodoodpornej w kolorze brązowym. W środku jest wysokogatunkowa nieprzemakalna podszewka w kolorze brązowym. Wymiary: spód 21 na 17 cm, ugóry szerokość 36 cm, wysokość 43cm. Torebka w standardowym wymiarze, bardzo pojemna. Cała torebka jest zapinan na zamek błyskawiczny, długość rączek pozwalają na swobodne noszenie jej w ręku i na ramieniu. Z przodu ozdobiona dwoma kwitkami z brązowego polara.

150.00 zł Dodaj

Torebka różówo fioletowa

Przepiękna, ręcznie szyta torebka. Niepowtarzalna, bardzo elegancka i praktyczna. Wykonana z pikowanego nieprzemakalnego materiału w kolorze różowo fioletowym, spód z wysokogatunkowej tkaniny odpornej na przetarcia i wodoodpornej w kolorze bordowym. W środku jest wysokogatunkowa nieprzemakalna podszewka w kolorze bordo. Wymiary: spód 25 na 16 cm, ugóry szerokość 40 cm, wysokość 28cm. Torebka w standardowym wymiarze, bardzo pojemna, w środku jest spora kieszonka na dokumenty zapinana na zamek błyskawiczny. Cała torebka jest zapinan na zamek błyskawiczny, długość rączek pozwalają na swobodne noszenie jej w ręku i na ramieniu. Z przodu ozdobiona dwoma kwitkami z jasno różowego weluru.

150.00 zł Dodaj
534 942 580
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego